Emre Baştuğ, Şirince’de mi?

[Edebifikir Haber Ajansı]

Gazetecilikte gösterdiği kıymetli istidadıyla göz dolduran, Edebifikir’in prenslerinden Emre Baştuğ’un İzmir şehrimizin Selçuk Kazasına bağlı Şirince Köyü’nde bulunduğu rivayet ediliyor. Bölgeden gelen haberlere göre Emre Baştuğ’un Şirince’ye 21 Aralık’tan üç gün önce ulaştığı ve ecnebi sinema soytarısı Tom Cruise ile de görüştüğü söyleniyor.

Emre Baştuğ’un Şirince’de olduğu yönündeki haberler kamuoyunda da büyük yankı uyandırdı. Sivil toplum örgütleri, medya ve akademide tartışmalar çıkmasına sebep olan haberler pek çok iddiayı gündeme getirdi.

Semra ÖzalYılmaz Erdoğan, Japon Prensesi Kaoru Nakamaru, Ayaküstü Gırgır lafazanı Cem Yılmaz gibi gerekli gereksiz pek çok kişinin Şirince’ye gideceği söyleniyor. Bu kadar ismin bir araya gelmesinde İsrail’in parmağı olduğu öne sürülürken Cem Yılmaz “Şaka için malzeme toplamaya gidiyom ben ya!” diye basın mensuplarına çemkirdiği öne sürülüyor.

Emre Baştuğ’un, yakın zamanda Edebifikir’de arka arkaya vuku bulan evlilik depremleriyle Şirince’de bulunmasının arasında ilişki olduğunu öne süren analistlere göre Emre Baştuğ, ecnebi sinema soytarısı Tom Cruise’un bir müddet önce ayrıldığı sayntoloji sapık masonik örgütten uzaklaşmasıyla kendisiyle irtibata geçmiş. Yeni bir gizli örgütün temellerini atmak üzere pek çok meşhur, kodaman, boynu yağlı kapitalistin Şirince’de bir araya geldiği, buna kıyamet filan gibi uyduruk kaydırık bahaneler uydurulduğu uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Bu iddialara göre Edebifikir’in Kapitalist düzen için önemli bir tehdit olduğu ve Emre Baştuğ’un bu yeni gizli oluşumun tesirine girip Edebifikir’e evlilik tezgâhı kurulduğu savunuluyor. 18 Aralık 2012 Çarşamba gününden itibaren Şirince’ye girişin yasaklanması şüpheleri artırıyor.

Hakkındaki iddialarla ilgili kamuoyunda ve sosyal medyada herhangi bir açıklama yapmayan Emre Baştuğ’un yakın çevresine “Okuyom ben ya!” şeklinde bir tepki verdiği konuşuluyor. Emre Baştuğ’un Edebifikir’e tekzip gönderip göndermeyeceği merak konusu.

DİĞER YAZILAR

1 Yorum

  • Edebifikir Okuru , 21/09/2021

    Bu hangi yıldı? İlk baş anlayamadım ama sonraları hatırladım. Kıyamet kopucak Şirince dışında her yer yok olucak diye haberler çıkmıştı o yıl. Yurt dışından tonlarca kişi gelmişti. Vaay bee ne yıllardı. Yaşlanmışım.. Edebifikir de yaşlanmış.
    Not: Farkında mısınız eski defterleri karıştırıyorum bu aralar:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir