Basın Açıklamamız: Edebifikir’e Büyük Komplo

Ensenizi kollarsanız paçanızı kaptıracaksınız! 

Türkiye’nin üzerinde bir kara bulut dolanıyor. Az önce aldığımız bir habere göre Amerikan Büyükelçiliği‘ne bombalı bir saldırıda bulunuldu. Dün de Edebifikir‘in Yokuş Çayevi‘nde yapacağı konuşmanın duyurulması üzerine bir engelleme yapıldı. Konuşmanın yapılacağı saatte Yokuş Çayevi’ne giden Edebifikir müdavimleri Yokuş’un kapalı olduğunu gördüler. 

Önce Yokuş’un kapatılması akabinde Ankara’daki saldırı siyasî ve sosyal provakasyonların ülkemizin yakasını bırakmadığının apaçık bir örneği olarak görülebilir. 

Edebifikir’in Bahariye Caddesi’nden başlayarak bütün Kadıköy‘ü zihnen ve kalben fethedeceğini gören Vatikan gibi odaklar, tahmin ediyoruz kirli emellerini gerçekleştirmek için Yokuş Çayevi’ni tamamen ya da geçici olarak kapattılar. Yokuş Çayevi’nin bir Edebifikir üssü olarak tebarüz etmesini kendilerine yediremeyen masonik Hıristiyan tarikatlarının çabaları boşa çıkacak, bunu cümle âlem bilsin. 

Bizler, işlerimizi aşikâre gören “yenilgi yenilgi büyüyen” bir programın fedaileriyiz. Edebifikir’in önlenemez yükselişini set koymak isteyenler tarihin tozlu raflarında yerlerini alacaktır. Bize karşı duranlar, bize karşı durmakla isim sahibi olacaklardır. Bize düşmanlık besleyenler, bizim düşmanımız olma şerefini kazanmışlardır. Unutulmasın ki düşmanlarımıza tek bir borcumuz vardır: Adalet! 

Şunu da söyleyelim; Kadıköy’ün sokakları eninde sonunda bizim olacak.

DİĞER YAZILAR

4 Yorum

 • cemmerlir , 04/02/2013

  orayı aydoğan k kapattırmıştır kesin

 • erkan terzi , 01/02/2013

  Kadıköy’de bir bara girip Allah var ulan diye bağırmak.. İşte bunun verdiği hazzı başka hiçbir şey veremeyecek.

  • guguk kuşu , 02/02/2013

   nasıl olurdu çok merak ettim doğrusu:)

 • yeşilçam müdavimi , 01/02/2013

  edebifikir hareketi engellenemez, yokuşlar kapatılamaz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir