Edebifikir Söyleşileri

Davetlisiniz…

Bilal Can,  23.11.2013 Cumartesi günü, “Modernlik Cinnettir” konulu bir seminer verecektir.

Yer: İstanbul Mostar Gönüllüleri Eğitim, Bilim, Kültür Sanat Derneği
Molla Hüsrev Mahallesi Taştekneler Sokak No:12 Süleymaniye / Fatih

Tel: 0212 436 2333

DİĞER YAZILAR

9 Yorum

 • atarli -,- , 24/11/2013

  Bütün yazılardaki yorumlarını okuyup, derin bi nefes aldım. Abine hak verdim. Ilk baslarda iyiydi hoştu senin yorumlarını okumak.Insani gülümsetiyordu. Ama simdi aynı etkiyi yapmiyor. OOOFFFFFF diye bağırasım geliyor. Nolur bitsin şu ödevin. Çabuk yap. Sadece ödevinle ilgilen. Kolay gelsin büşra.
  Adımı değiştiremem. Yorumlarına atarım var.

 • Sophia , 23/11/2013

  Dersler çakışmış alamadık :-)

 • büşra , 23/11/2013

  çorum’a ben de gelebilir miyim? sırf corumluların halk arasındaki o olumsuz imajlarının gerçekliğini tespit etmek için geleceğim. her şey sosyoloji için. ama aynı kese kağıdından bilal can abi ile leblebi yemem. bilal can abi nişanlını da getirirsin ben onla tanışırım, ayrı takılırız nasıl fikir? tüm nişanlılara burdan bir msj vermek istiyorum: evlenmek önemlidir, kiminle evlendiğin daha önemlidir. ama o evleneceğin kişiyi hak etmek en en önemlisidir: hadi kalkın namaz kılın o zaman ;)

  • çorum leblebisi , 24/11/2013

   gelin tabi birlikte leblebi tozu yiyip ıslık çalarız. ne demekmiş halk arasındaki olumsuz imaj! çorumlular iyi insanlardır. böyle şeyleri önemsemeyin. ıslığınızı çalın, nohutlu pilav yapın ve bir çorum’luyla evlenin

 • çorum leblebisi , 23/11/2013

  çorum’a da buyrun gelin. size leblebi şekeri hediye etmek için can atıyoruz. osamancık’tan da pirinç alırsınız fena mı olur.

 • ehli fikir , 22/11/2013

  Ben de dedim de ;Bilal Can: söyleşinin bahanesi olduğunu muhabbetin deyince muhabbeti için sen 17:00 da gel… ama gel,,,biz de gelmeye çalışacağız İzmit’ten

 • büşra , 22/11/2013

  bilal abi ne dediyse o tamam mı? değişemez saat.. çünkü o artık “muteber” bir kişi oldu çünkü geçen ilk kez ” itibar “dergisinde şiirine rastladım..abi çok sevindin itiraf eder misin lütfen, çekinecek bir şey yok..abi sen hiç düşündün mü ben neden edebifikirdeyim? çünkü büyük marketlerden alışveriş yapmadığım için; kasaptan et alıyor, yogurtçudan yogurt, yufkacıdan yoğurt alıyorum aynı sebepten de buradayım.*
  *bu cümlenin yapısı tamamen İsmet Özel’den öğrenilmiştir. yani şunu yapmadığım sebepten şunu da yapmıyorum ya da yapıyorum formatı. kullanabilirsiniz.

  • atarli -,- , 23/11/2013

   Büşraaaa büşraaaa. E daha geçen gün “Benim bilgisayarda odevim var ondan burdayim.degilse boyle bos islerle ugrasmam.” Gibilerinden bi şeyler dediydin.
   Hadi bunu da açıkla. -,-

 • tankut tiran , 22/11/2013

  Saat 15 çok erken! 17 olsun! Bilal Can için çorumu çocuğumu bırakıp da geleceğim fakat çok erken yapmayın!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir