Edebifikir Ayakbastı Parası

Edebifikir mail kutusu, her gün pek çok yeni yazarın mailine ev sahipliği yapıyor. Gelen yazı ve şiirleri okuyoruz ama genelde ya metinler çok zayıf oluyor ya da herhangi bir edebi türe girebilecek bir yapıya sahip olmuyor. Açıkçası herkes yazar olmak istiyor ama hemen olmak istiyor. Hâlbuki yazarlık bir süreç. Okumanın bir devamı yani…

Diğer bir mesele ise yazılarını beğenmediğimiz kişiler tarafından çeşitli sıfatlarla itham edilmemiz. Bu meseleyi çok da konuşmak istemiyorum çünkü eğer konuşursam yazı gönderen bazı arkadaşları ifşa etmek zorunda kalacağım. Hiç gerek yok. Sonuçta kavanozun dışına içindeki sızarmış.

Bütün mesele yazıları beğenmeyip yayımlamamamız. Bir yayımlasak bizden iyisi olmaz. Bunu da bilmez değiliz. Madem öyle artık tüm yazılarınızı yayımlayacağız. Bunun tek şartı ise AYAKBASTI PARASI. Evet evet, doğru duydunuz. Ödeyeceğiniz ciddi bir ayakbastı parası sayesinde yazınızı okunabilir hale getirip sitede yayımlayacağız. Sevindiniz değil mi?

Konuyla ciddi ilgilenenlerle özelde görüşebiliriz. Özel görüşmeler özelde kalacak ve hiçbir Edebifikir okuyucusu bu konudan haberdar edilmeyecektir. Hem yazarım hem de param var diyorsan doğru yerdesin. Ayakbastı parasını hazırla ve bizimle iletişime geç.

Her şey senin için ey yazar.

Fakat şöyle de bir durum var; param var ama yazma kabiliyetim yok ve fakat ben yine de yazar olmak istiyorum diyorsan, yine doğru yerdesin… Sende para, bizde yazma kabiliyeti olduğu müddetçe yüzün yere gelmez. Sen de bizimle iletişime geç. Sen parayı gönderirsin, biz de senin adına yazı yayınlarız. Kimsenin ruhu duymaz. Bu arada tek gayemizin size hizmet etmek olduğunu belirtmemize gerek yok di mi?

 

editor@edebifikir.com

 

DİĞER YAZILAR

4 Yorum

 • arkideş , 16/10/2017

  vay be.
  Be hey gardaş Hakk’ı bulam mı dersin,
  Hakk’a yarar amel işlemeyince.
  Tarikat sırrına erem mi dersin,
  Kamil mürşid sana söylemeyince.

  ne günlere kaldık, edebifikir’e bunu yapmaya mecbur eden tüm ‘göndericiler’e yazıklar olsun. kapitalizme kapı aralamaya sebep oldukları için.

  gözlerimiz dolu dolu bakarız sana, sessiz sessiz..

  Mevlam sabr eylesin sizlere, sakın ha yenik düşmeyin sizde.
  Tevfik ve inayetiyle…
  .

 • Zeynep K. , 14/10/2017

  Hatta bu ayakbastı parası un, şeker, yağ olarak tahsil edilsin ve edebifikir söyleşilerinde çayın yanına ev usulü pasta börek olarak getirilsin. O kuru pastalar ciğerimizi dağlamaktadır sevgili edebifikir…

 • Cem Ordak , 12/10/2017

  Bu metnin okunma sayısıyla oynanmış. Ayıp.

  • EdebiFikir , 12/10/2017

   Bu metin 2012 yılında yayımlanmış ve bugün gözden geçirilip tekrar yayımlanmıştır. Metnin okuma sayısıyla oynanmamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir