Edebifikir Yazı Ticaretine Başladı

“Herhangi bir konuda yazı mı lazım?” Edebifikir yanınızda.

“Yazıya başladınız ama bitiremediniz mi?” Edebikir yazınızı bitirir.

Bundan sonra, ödevimi nasıl bitireceğim, dergiye yazımı yazamadım diye düşünmek yok.

Edebifikir yazar kadrosuyla “ne zamana lazım” misyonunu üstlenerek, tam zamanında yazılarınızı yazar ve size gönderir.

Bu şu şekilde olacak:

Kitap çalışması yapıyorsunuz, bir müddet ilerlediniz. Fakat bitiremediniz. Korkmayın, üzülmeyin. Romanınız nerede kalmışsa bize gönderin, sayfa sayısını belirleyin, biz sizin yerinize eseri yazıp, size göndeririz.

Kategoriler önemlidir. Roman, hikâye, şiir, deneme, araştırma her türlü konuda engin birikime sahip, kitap kurtlarından oluşan yazar kadromuz, belirlenen kategorilerde uzmanlaşmakla birlikte hiçbir kitaba imza atmamışlardır. Bu sizi korkutmasın.  Çünkü yayın dünyasının fiskesini yiyen ve dayısı olmayan, parası ise hiç olmayan yazar kadromuz, sizin çalışmalarınızı tamamlamayı kendisine vazife edinmiştir.

Her türlü şiir, deneme, roman, araştırma yazısı, ödev, makâle yazıları ciddiyetle yazılıp, büyük bir gizlilik ile kimse kimseyi tanımadan belirleyeceğiniz bir maile, bizim belirleyeceğimiz bir maille gönderilecektir.

Her işin bir karşılığı olur nispetince yazılardan cüz’i miktarda bir meblağ alınacaktır. Bu meblağ zaten aç olan yazar kesimimizin karnını doyurmak ve temel ihtiyaç masraflarını gidermek içindir.

Roman-hikaye-deneme-ödev  için sayfa başı 20 Lira

Makâle ve araştırma yazılarında araştırma ve yazım süresi biraz fazla ve daha çok kafa patlatmak, saç dökmek, sinir krizine girmek dâhilinde yazıldığı için sayfa başı; 40 Lira

Şiir’de ücret, kelime başına olarak hesaplanacaktır. Bu da kelime başına 2 liradır. Şiir de en az makâle-araştırma yazıları gibi yazımı zor bir türdür. Ortalığın öyle şiir çöplüğüne döndüğüne bakmayın. Onlar şiir değildir. Şiir uzun emek ve sabır isteyen bir süreçtir.

Bu arada hatırlatalım, banka hesap numaramıza para yatmadan işler teslim edilmez. Bizi tongaya düşüremezsiniz yani.

editor@edebifikir.com

DİĞER YAZILAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir