Bu Bir Ültimatom Değildir!

Bu bir ültimatom değildir. Tehdit hiç değildir.

Biz tehdit etmeyiz, doğrudan yaparız. Aşağıdaki sözlerimiz Edebifikir’in merhametinin ifadesidir. Başka türlüsünü düşünenler için namlunun ucundaki kelimeleriz.

Aşağıda ismi yazan Edebifikir yazarları uzun bir süredir yazı yazmamaktadırlar. Edebifikir sayesinde şöhrete kavuşup, ün basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan aşağıdaki yazarlarımıza bu son müşfik sözlerimizdir. En kısa sürede yazı yazıp göndermezlerse isimleri yazarlar bölümünden çıkarılacak ve haklarında çeşitli kampanyalar başlatılacaktır.

Biliyorsunuz Edebifikir kızdırılmaya gelmez. Daha açık söyleyelim isterseniz: Sizi edebiyat camiasından sileriz. Ayağınızı denk alın ve tıpış tıpış yazılarınızı gönderin ya da göndermeyin! Göndermeyin de intikamımızın acısında boğulun! Seçim sizin. Bu arada Papa’ya neler yaptığımızı hatırlatırız. Seni de  unutmadık yeni Papa, sen de haddini bil, ayağını denk al!

korkmak

Bahsi Geçen Yazarlar

Abdülkadir Tekin

Ahmet Özcan

Aydoğan K

Demal Öcen

Mustafa Çolak

Nihat İlhan

Sevil Kuzu

Yusuf Asaf

DİĞER YAZILAR

2 Yorum

  • Şebap Mıski , 18/04/2013

    Doksan gündür yeni yazısını beklediğimiz yazarlar var. Tamam istedikleri zaman yazsınlar ama, yazsınlar abi!

  • abuzer , 18/04/2013

    süpersin edebifikir. kadife dokunuşun sertliği işte budur. ama kovmayın bu isimleri. uzun aralıklarla da olsa onlardan güzel yazılar okumanın tadı başka oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir